remonty remonty lublin remonty lublin remonty lublin remonty lublin

Usługi remontowe lublin


usługi remontowe lublin

Remont mieszkania jest niezwykle czasochłonnym, precyzyjnym oraz kosztownym zajęciem, gdzie o jego wyniku końcowym decyduje doświadczenie i wiedza wykonawcy! Więc takie zadanie powinno być powierzone w fachowe ręce.

tworzenie stron TYLE TEORIA - w praktyce wygląda to zupełnie inaczej. Osobom, które nie mają wśród swoich znajomych i rodziny kogoś kto bez cienia wątpliwości może polecić sprawdzonego fachowca, pozostaje internet, prasa oraz ogłoszenia na słupach i klatkach.

I tu zaczynają się komplikacje

Wystarczy poklikać w internecie kilkanaście minut, albo wziąść do ręki lokalną gazetę , by znaleźć wiele ogłoszeń firm i osób prywatnych reklamujących swoje usługi remontowe pod marketingowymi nazwami typu: "Złota rączka", "Twój majster", "Fachowiec NonStop"

Czym więc kierować się, by znaleść odpowiednią ekipę?

W dużej mierze jesteśmy sami sobie winni przy wyborze ekipy remontowej!
Dlaczego?
A no dlatego, że podczas planowania remontu, chcemy wykonać go jak najmniejszymi kosztami. Ale niestety faktem jest również to, że jeśli coś jest taniego to efekt końcowy raczej nie będzie zachwycający.

Z drugiej zaś strony niedrogie usługi remontowe wcale nie muszą odbiegać swoją jakością i efektami od droższej konkurencji wszystko zależy od wykonawcy jego umiętności, doświadczenia i wielu innych czynników.
Nie myślisz chyba, że skoro płacisz dwa razy więcej za daną usługę to będziesz miał 100 - procentową gwarancję, że wszystko zostanie zrobione jak należy?

/ Koniecznie zobacz / Ceny za usługi / rozwiń /

Rekomendacja osób bliskich i znajomych najlepszą rekomendacją !

W ten sposób na własne oczy możemy przekonać się o możliwościach danej ekipy. Porozmawiać z osobą nam bliską, którą znamy i ufamy, wypytać ją w wszystkie interesujące nas kwestie takie jak : terminowość, zakup niezbędnych materiałów, porządek, kwotę remontu, jakość wykonania i wiele innych spraw, które mają dla nas bardzo istotne znaczenie.

JEŚLI WYBIERASZ Z GAZETY, INTERNETU, SŁUPA OGŁOSZENIOWEGO TO:

- wystrzegaj się anonimowości wykonawcy - nazwisko i imię, regon firmy -
- sprawdź doświadczenie i wiarygogność - poprzednie prace, strona www -
- pilnuj czasu pracy - niektórzy biorą kilka zleceń na raz -
- spisz umowę - kwotę remontu, termin zakończenia, obowiązki obu stron -
- nie dawaj wygórowanych zaliczek - możesz więcej go nie zobaczyć -
- kontroluj na bieżąco jakość prac - żeby na koniec uniknąć rozczarowania -

Osoba nie mająca nic do ukrycia nie będzie miała problemów z wypełnieniem powyższych zaleceń.

ODE MNIE !

Pamiętaj też, że my wykonawcy jesteśmy tylko ludzimi i zdarzają nam się drobne błędy podczas naszej pracy i nie lubimy jak ktoś uporczywie patrzy nam na ręce i przesadnie doszukuje się niedociągnięć .

Mini poradnik remontowy

<< Wróć ( porada 1 z 5 ) Następna >> Polak potrafi
Projekt lub wizualizacja
Tanie remontowanie
Umowa

Chcesz to skomentować ?

zostaw komentarz On-line

Dobre rady podczas remontowania